کنترل هوشمند با سخت‌افزار،
یک «راهکار خاص» امروزی است.

سخت‌افزار سخت‌افزار

سرویس سخت‌افزار

شما ایده‌هایی برای تولید یک محصول سخت‌افزاری دارید، اما نمی‌دانید چطوری باید آن را طراحی کنید و بعد برایش سرمایه جذب کنید و آن را به بهره‌برداری برسانید. ما در کنار شما هستیم. هدف ما در مرحلۀ اول جمع‌آوری، گزینش و دقیق‌تر کردن ایده‌های سخت‌افزاری است. در مراحل بعدی، با تبدیل ایده‌های اولیه به طراح‌هایی کاملتر به سراغ جذب سرمایه برای تولید محصولات می‌رویم و تلاش می‌کنیم آن‌ها به بهره‌برداری برسند.

گروه ما سعی می‎کند که تمامی ایده‌های گزینش شده را مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی کرده و توسعه دهد. عمدۀ خروجی‌های این واحد «راهکار خاص فردا»، دارای نرم‌افزاری مرتبط هم هست که توسط واحد نرم‌افزار مجموعه، طراحی و پشتیبانی می‌شوند.

محصولات سخت‌افزاری که ما به سراغ طراحی آنها می‌رویم، عمدتا یک یا چند هدف زیر را دنبال می‌کنند:

یک. حل یکی از مسائلی که افراد و گروه‌های مختلف جامعه در ادارات، سازمان‌ها، شرکت‎ها، مراکز تفریحی، آموزشی، فرهنگی، درمانی و ... با آن دست به گریبانند.
دو. محصولاتی که برای گروه خاصی از جامعه، جذابیت دارند.
سه. محصولاتی که باعث سرگرم شدن افراد می‎شود و می‌تواند اوقات فراغتشان را پر کند.

انواع محصول

اینترنت اشیاء

مانیتورینگ:

فرض کنید که شما در خانۀتان یک آکواریوم دارید که باید در طول شبانه‌روز دمای ثابتی داشته باشد. برای این کار شما باید هر لحظه اراده کردید از دمای آب داخل آن آگاه شوید. یا تصور کنید شما صاحب یک کورۀ سفالگری هستید و نیاز دارید به طور لحظه‌ای از دمای آن با خبر شوید. سیستم‌های مبتنی بر مانیتورینگ به شما کمک می‌کنند تا هر متغیری را که می‌خواهید، از راه دور و از طریق اینترنت رصد کنید.

اتوماسیون:

در خانۀ شما در طول شبانه‌روز یکسری اتفاقات می‌افتد که این اتفاقات از طریق اینترنت قابل کنترل است. مثل روشن و خاموش کردن وسایل برقی. از چراغ خواب گرفته تا تلوزیون یا کولر. حتی با این روش می‌توان دمای یخچال را هم از دور کنترل کرد. شما به کمک سیستم‌های مبتنی بر اتوماسیون می‌توانید کنترل همۀ اشیاء خانه را به کمک اینترنت در دست بگیرید. تصور کنید وقتی ساعت کنار تختتان شما را بیدار می‌کند، همزمان پردۀ اتاقتان کنار برود و دستگاه قهوه‌ساز روشن شود.

کنترل

هدایت:

برای هر نوع حرکت یک روبات، نیاز به یک مدل‎سازی دقیق داریم. مثل بالا رفتن دست یا به جلو و عقب حرک کردن آن. برای محصولات تکنولوژیک دیگری نیز ما این مدل‌سازی را انجام می‌دهیم. برای این مدل‌سازی دقیق نیاز است شما برنامه‌نویسی کنید تا محصول تولید شده، انتظار شما را برآورده کند. هدایت، فقط به حرکت محدود نمی‎شود، هر متغیری که بتوانیم آن را اندازه‌گیری کنیم و بتوانیم آن را تغییر دهیم، قابل هدایت است.

هوشمندسازی:

در هوشمندسازی، کسی چیزی به سیستم نمی‎گوید. بلکه سیستم است که یک مدت کاربر و موقعیت را رصد می‌کند. برای مثال یک سیستم هوشمند می‎بیند که شما هر روز ساعت 5 از سر کار به خانه می‌گردید و به حمام می‌روید، بنابراین پس از چند هفته رصد این موقعیت، پیش از آن که شما به خانه بیایید پکیج دیواری فعال شده و آب به دمای مطلوب برای دوش گرفتن می‌رسد. یا فرض کنید شما در تابستان امسال هر روز دمای محیطتان را در 24 درجه سانتی‌گراد تنظیم می‌کنید. یک سیستم هوشمند بدون این که شما دستوری به آن بدهید، سال‌های بعد در تابستان دمای محیط را در 24 درجۀ سانتی‌گراد نگه می‌دارد.

آخرین پروژه‌ها

بازی آنلاین کوییزآوهیروز

اسمارتاپ یک استارتاپ گرجستانی است با هدف ارائه راهکارهای خلاقانه در زمینۀ گردشگری. شرکت اسمارتاپ می‌خواهد با اجرای پروژه‌های متنوعی در زمینۀ گردشگری، سهمی در رونق اقتصادی گرجستان داشته باشد. بازی آنلاین کوئیزآوهیروز / quizofheroes دومین محصول این استارتاپ گرجی است.

 • SQL
 • C#
 • MOBILE GAME
 • GAME DESIGN
 • HTML
 • CSS
 • ASP.NET

طراحی و ساخت پلتفرم روبات ماژولار آموزشی در راهکار خاص فردا

ما در راهکار خاص فردا یک پلتفرم روبات ماژولار به همراه نرم‌افزار برنامه‌ریزی آن برای آموزش و پرورش خلاقیت در دانش‌آموزان و دانشجویان طراحی کردیم.

 • 3D PRINT
 • SOLIDWORKS
 • MICROCONTROLLER
 • ESP32
 • DATA NETWORK
شروع پروژه