برای دیده شدن محصولاتتان،
نیاز به یک رسانۀ جدید دارید؛
رسانه‌های قدیمی مرده‌اند!

بازاریابی دیجیتال بازاریابی دیجیتال

سرویس بازاریابی دیجیتال

کافی است چشمتان را ببندید و ده-بیست سال قبل را تصور کنید. خیلی از زمانی که تلویزیون‌ها و بیلبوردهای شهری، تنها ابزارهای تبلیغات تجاری بودند، نگذشته است. زمانی که تنها شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی که از پس هزینۀ هنگفت این نوع رسانه‌ها برمی‌آمدند می‌توانستند محصولاتشان را تبلیغ کنند و برای آن مشتریان بیشتری جذب کنند.

اما حالا با توسعۀ تکنولوژی، در هر خانه به تعداد اعضای خانواده وسایل هوشمندی وجود دارد که باعث می‌شود دیگر محدودیت‌های قبلی برای تبلیغات وجود نداشته باشد. وسایلی از قبیل گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، کامپیوترهای شخصی و ... رسانه‌های عصر جدیدند که به صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ کمک می‌کنند تا بتوانند با حداقل هزینه محصولات خودشان را به مخاطبان هدفشان معرفی کنند. محصولاتی که گاهی خودشان هم در اینترنت به فروش می‌رسد و گاهی صرفا شبکه‌های اجتماعی جایی است برای معرفیشان و فروش آن‌ها به شکل حضوری است.

اما در این شرایط چرا آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ شکل گرفته‌اند؟ با وجود این که عضویت در شبکه‌های اجتماعی مختلف رایگان است، اما برای افزایش بهره‎وری شما نیاز به متخصصان این حوزه دارید. شما باید بدانید در هر شبکه اجتماعی چه نوع محتوایی تولید کنید و به چه شکل آن را عمومی کنید. ما در این راه به شما مشاوره می‌دهیم و اگر هم بخواهید، در اجرای بهتر آن همراهیتان می‌کنیم.

چند نمونه از بازاریابی دیجیتال

بازاریابی موتورهای جستجو

بازاریابی از طریق سئو :

با بهینه‌سازی سایت برای موتور‌های جستجو مثل گوگل و یاهو، می‌توانید سایتتان را در صفحه‌های جستجوی آن‌ها، در بالاترین رده‌ها قرار دهید.

تبلیغات بر اساس کلیک در موتور‌های جستجو :

با پرداخت هزینه به موتورهای جستجو، سایتتان در جستجو برای مخاطب در رده‌های اول قرار می‌گیرد و با این روش می‌توانید کسب‌کارتان را گسترش دهید. برای مثال در موتور جستجوی گوگل این نوع تبلیغ به ازای هر کلیک توسط مخاطب، هزینه توسط موتور جستجو دریافت می‌شود.

بازاریابی درونگرا (بازاریابی محتوا) :

می‌توانید برای سایتتان، محتوایی هدفدار و منحصر به فرد تولید کنید تا مخاطب جذب سایتتان شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی :

به خاطر گسترش روزافزون اینترنت و به‌خصوص شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام در زندگی عموم مردم، تبلیغ و بازاریابی در این شبکه‌ها در سال‌های اخیر رشد و موفقیت چشمگیری داشته‌است. شما نیز با استفاده از این روش، می‌توانید کسب‌وکارتان را رونق بدهید.

اینفلوئنسر مارکتینگ :

این نوع تبلیغ معمولا در شبکۀ اجتماعی اینستاگرام توسط افراد با فالوئرهای زیاد انجام می‌شود و به دلیل همجنس بودن آن فرد با عموم اجتماع، تاثیرگذاری این روش به مراتب زیاد است و به قانع شدن مخاطبان برای خرید محصول تبلیغ شده، منجر می‌شود.

بازاریابی تلفن‌های همراه :

به همان میزان که نرخ استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند در سال‌های اخیر رشد کرده، انتشار تبلیغ در آن‌ها نیز برای فروش محصولات تجاری افزایش یافته است. شما نیز می‌توانید از این طریق برای توسعۀ کسب‌وکارتان استفاده کنید.

تبلیغات پیامکی :

با استفاده از سرویس‌های ویژۀ پیام کوتاه، می‌توانید تبلیغات مربوط به کسب‌و‌کارتان را به تعداد بسیار زیادی از مخاطبان خود برسانید.

بازاریابی درون اپلیکیشن :

با این روش، کسب‌وکارتان را در اپلیکیشن‌های مختلف موبایل تبلیغ کنید. شما می‌توانید انتخاب کنید که تبلیغ محصولتان برای مخاطبان کدام یک از اپلیکیشن‌ها به نمایش در بیاید.

بازاریابی مبتنی بر موقعیت مکانی :

در این روش، با استفاده از موقعیت جغرافیایی هر یک از مخاطبان، کسب‌وکارتان را بر روی تلفن‌های هوشمند آن‌ها تبلیغ کنید.

بازاریابی وابسته :

بازاریابی وابسته با همکاری شخص دیگری صورت می‌گیرد؛ به این صورت که ما به عنوان شخص ثالث، کسب‌وکار شما را از طریق سایت یا رسانه‌های اجتماعی خودمان تبلیغ می‌کنیم و در ازای هر مشتری، سود را با شما شریک می‌شویم.

بازاریابی ویروسی :

در این روش، با جذب مخاطبان و تبدیل آنها به مشتریان ثابت، کسب‌وکار گسترش پیدا می‌کند. به این صورت که با عبارت یا شعاری خاص، برندتان گسترش می‌یابد و هر مخاطبی که آن شعار را به وسیلۀ مشتریان دیگری ببیند، جذب برند شما می‌شود.

در حوزۀ دیجیتال مارکتینگ ابزارها و سرویس‌های دیگری هم هستند، مانند ایمیل مارکتینگ و تبلیغات بنری و ... که در صورت لزوم و بنا به درخواست شما، ما می‌توانیم در این موارد هم همراهتان باشیم.

آخرین پروژه‌ها

بهینه‌سازی موتورهای جستجو وب‌سایت و مدیریت اینستاگرام سمعک قصر

وظیفه ما در پروژه کلینیک سمعک قصر، طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت همراه با بهینه‌سازی موتورهای جستجو و همچنین مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

 • GOOGLE SEARCH CONSOLE
 • DIGITAL MARKETING
 • SEO
 • HTML
 • CSS
 • INSTAGRAM

بهینه سازی موتورهای جستجو در وب‌سایت سی یو این ایران (کوژین)

در این پروژه علاوه بر طراحی مجدد و رفع مشکلات وب‌سایت، بهینه‌سازی موتورهای جستجو و تبلیغات هدفمند از اهداف ما است.

 • GOOGLE SEARCH CONSOLE
 • WORDPRESS
 • SEO
 • GOOGLE WEBMASTER
 • GOOGLE ADWORDS
شروع پروژه